Visai neseniai Helovino šventė mažai dėmesio skyrė. Galų gale, ši šventė laikoma svarbiu įvykiu tik Airijos ir Škotijos gyventojams, kur ji buvo pirmą kartą švenčiama. Šiandien Helovinas prarado savo istorinį pamatą ir tapo linksmu karnavalu, kuriame vaikai ir suaugusieji dalyvauja vienodai. Žmonės su dideliu entuziazmu sugalvoja bauginančius kostiumus ir juvelyrinius dirbinius, kad galėtumėte žiūrėti į atostogas kaip baisią ir bauginančią.

Helovino kostiumas yra atskira tema, tačiau pagrindinė vaizdo dalis, be kurios ji nebus baigta, yra manikiūras. Šiai atostogai jums reikia ne tik gražaus, bet ir nuostabaus dizaino.

Helovinas Manikiūras: populiarūs modeliai ir spalvos

Šventės tema lemia specialias jų medetkų dekoravimo taisykles. Dažniausiai iškilmingo manikiūro „svečiai“ yra vorų, raganų, vampyrų, miško monstrų ir kitų bauginančių simbolių vaizdai. Idealiu atveju nagų dizainas turėtų būti suderintas su pagrindiniu būdu.Helovino nagai retai nudažyti linksmomis spalvomis, dažniausiai jie yra padengti tamsiais lako atspalviais.

Šventės simbolika turėtų pasireikšti viskas, o geriausia vieta tai yra nagai. Jie vaizduoja šikšnosparnius, kraujo nutekėjimą, žibintus ir, žinoma, moliūgą, be kurio ne viena Helovino šventė.

Helovino manikiūras: nuotraukų idėjos nuostabiam dizainui

Kalbant apie atostogų manikiūrą, yra 2 priešingos nuomonės. Kai kurie žmonės mano, kad Helovinas yra puiki proga papuošti nagus su neįtikėtiniausiais atspaudais, kurių negalime sau leisti kasdieniame gyvenime. Kiti mano, kad neįprastas vaizdo pavidalas suteikia neįprastą monochrominiu laku nudažytų nagų formą.

Helovino monochrominis nagų dailė

Juodos ir raudonos spalvos gali būti laikomos visiškai atostogų savininkais. Be jų dizaino negalima. Ypač efektyviai jie atrodo ant ilgų aštrių nagų. Galite naudoti pridėtinę vertę arba pateikti šią formą savo nagams. Bet kokiu atveju, nagų dailė atrodys graži ir labai bauginanti. Vampyrų ar raganų įvaizdis.

Nepakeičiamas atributas yra žiedai ir žiedai su kaukolėmis, voratinkliais ir kitais atostogų atributais. Jei norite, kad vaizdas taptų spalvingesnis, papuoškite juos spindesiais. Sujunkite juvelyrinius dirbinius su dizainu ant nagų, atrodo įspūdingi ir neįprasti.

Helovinas manikiūras: populiarūs spaudiniai 2018

Monochrominis manikiūras, net ir ant smailių nagų, yra pasirinkimas jaunoms moterims, kurios stengiasi, kad kitų akys būtų kuo retesnės. Bet jei jums patinka būti dėmesio centre, tada neįprastas ir originalus Helovinas nagų dailė tinka jums. Jie padės parodyti savo asmenybę ir subtilų stiliaus jausmą, būdingą visoms madingoms madoms.

Helovinas Manikiūras su kaukolėmis

Kaukolės ir kita pomirtinė tema laikomos klasikiniu Halloween šventimo pavyzdžiu. Jie dažniausiai randami mados naguose. Jei prie nagų dizaino pridėsite kaukolių įvaizdį ant suknelės arba įtrauksite savo namų dekoro figūras šventiniam vakarėliui, turėsite nuostabų derinį.

Tradicinis modelis - juodos kaukolės baltame fone. Šį derinį papildo rhinestones, fliteriai ir sparkles.

Manikiūras su skeletais

Helovino manikiūro grožis yra tas, kad kiekvienas gali parodyti savo neribotą vaizduotę ir dažyti neįprastus ir ekstravagantiškus piešinius ant nagų, kurie kasdieniame gyvenime nėra priimtini. Kaip galėtumėte dirbti su manikiūro, kurio pagrindinis elementas yra kaulai ir kaukolės. Žinoma, ne. Bet Helovino vakarėlyje toks dizainas būtų būtinas.

Manikiūras su krauju

Šis dizainas tikrai nebus ignoruojamas. Ar galima praleisti įspūdingą manikiūrą su kraujo purslų nagų poveikiu. Be to, galite atlikti tokį nagų meną namuose.

Naudokite kaip pagrindinį šviesių atspalvių laką, ant kurio kraujo purškalas atrodys labiau kontrastingas ir ryškesnis. Supilkite nedidelį kiekį raudono lako ant bet kokio patogaus paviršiaus ir vieną galą panardinkite gėrimo vamzdelį. Įneškite mėgintuvėlį į nagą ir pūsti ant jo raudoną laką. Šis metodas leidžia sukurti natūralų purškiamo kraujo poveikį jūsų rankoms.

Helovino manikiūras

Katė - vienas paslaptingiausių gyvūnų, kurie užjaučia sąžiningą lytį. Ilgą laiką, kai jie buvo ypač svarbūs, manoma, kad katės yra Tamsos princas.

Helovinas yra puiki proga pavaizduoti šiuos gražiai patrauklius ir mielus tvarinius jūsų nagams. Efektyviausiai katė žiūri į monofoninį foną, prancūzų ir mėnulio manikiūrą.

Jei norite gauti tikrai nuostabų manikiūrą, įsitikinkite, kad katės piešinys yra juodas. Dizainas pasirodys ne tik baisu, bet ir saldus ir grakštus.

Manikiūras su moliūgais

Be moliūgų, jokia Helovino šventė neįsivaizduojama.Tai yra būtinas atostogų atributas, kurį jie stengiasi papuošti ne tik interjeru, namo veranda, atostogų stalu, bet ir nagais.

Merginos turi dvi galimybes. Uždenkite nagus monotonišku ryškiai oranžine spalva arba dažykite visą kompoziciją su moliūgais ir kitais nuostabiais simboliais ant nagų.

Norėdami dažyti moliūgų ant nagų yra gana paprasta. Ant nago užfiksuokite ovalo formos taškelį, tada dažykite veną ir uodegą plonu šepečiu. Dažykite juodos arba baltos spalvos akis ir dantis.

Manikiūras su voratinkliu ir vorais

Kontrastinis manikiūras juodos ir baltos spalvos su voratinkliu ir voras atrodo labai gražus ir patrauklus. Norėdami susidoroti su tokio dizaino kūrimu, kiekvienas gali. Uždenkite nagą pagrindiniu laku ir plonu šepečiu bei dažykite sklandžias linijas.

Įspūdingas dizainas, turintis akių obuolių su kapiliarais, siaubus siaubu, bus tikras pojūtis. Toks dizainas yra sudėtingesnis, ne visada įmanoma jį patys atlikti. Jei turite patirties nagų dekoravimo metu, toks nagų dailė jums nėra problema. Ekstremaliais atvejais kreipkitės į profesionalų meistrą.

„Halloween“ manikiūre leidžiama naudoti beveik visus dekoravimo įrankius - ženklelius, nuostabius lipdukus, mažas grandines, šuolius. Kuo originalesnis ir neįprasta jūsų nagų dailė, tuo geriau.

Kiekvienoje moteryje gyvena maža ragana, o Helovinas yra puiki galimybė parodyti savo savybes pilnai, apsvaiginti tuos, kurie žiūri į ekstravagantišką vaizdą. Visas vaizdas turėtų nustebinti, nustebinti ir pakratyti atostogų svečius, kad jie taip pat elgtųsi su jaudinančiais ir atsargiais kasdieniame gyvenime.

PRADĖTI ATSAKYMĄ

Įveskite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą